Kanarya Otomatik Kapı Servisi

Kanarya Otomatik Kapı Tamiri

Otomatik olarak işlev gören kapı sistemleri belirli bir süre sonra herhangi bir sorun ortaya çıkartabilir. Otomatik kapı tamiri ve onarımı sektöründe kurmuş olduğumuz kanarya otomatik kapı tamiri isimli firmamızda tüm tamir hizmetlerini aktif bir sistemle sunuyoruz. Firmamızla iletişime geçerek otomatik kapı arıza ihbar kaydı bırakabilir en nitelikli hizmeti alabilirsiniz.

Otomatik Kapı Sistemi Tamir Hizmetleri

Hastane, Banka, Okul, Otel gibi alanlarda sık tercih edilen otomatik kapı sistemleri sürekli devrede oldukları için arıza olma olasılığı oldukça yüksektir. Bu gibi durumlarda kanarya otomatik kapı tamiri firmamızla bağlantı kurarak aktif bir şekilde hizmet alabilirsiniz.

Otomatik Kapı Düzenekleri Tamir Çalışmaları

Otomatik kapı tamir ve onarımı alanında kurmuş olduğumuz kanarya otomatik kapı tamiri firmamızda otomatik kapı düzeneklerinin tamirini üretici firmanın orjinal yedek malzemelerini kullanarak çözüme kavuşturuyoruz. Uygun fiyat skalası ile üstün bir otomatik kapı tamiri hizmeti almak istiyorsanız firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Otomatik kapı düzeneklerinde oluşan her türlü arızayı uzman ekibimiz kısa sürede çözüme kavuşturuyor. 

Adresimiz

İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakası Servis
0534 312 56 96
info@otomatikkapitamirustasi.com
cinarotomatikkapi@gmail.com

Whatsap Hattı

Search