Bahçelievler Panjur, teknik donanımlı elemanlarıyla panjur sistemlerinde oluşan arızaların tamirini yerinde müdahale ederek çözüme kavuşturmaktadır. İstanbul'da kaliteli malzeme donanımıyla garantili olarak sizlere hizmet vermektedir. Otomatik ve manuel panjur arızalarında, bakım ve montajında her zaman bizden teknik destek alabilirsiniz.

Motorlu panjur arızalarının neler olduğunu ve nereden kaynaklandığı yüzlerce arıza giderdikten sonra oluşan tecrübemizle artık uzmanlık alanımıza girmiş bulunmaktadır. Bilmenizi isteriz ki, otomatik motorlu panjur sistemleri, genel olarak üç nedene bağlı olarak arıza verir. Ototomatik panjurlar bazen kullanıcı hatalarına bağlı arızalar; bazen hatalı montaj ve imalata bağlı arızalar; bazen de uzun süre kullanım nedeniyle sistemin ömrünü tamamlıyor olması sonucu arızalar verebilmektedir. Zaten bir panjur motorun ömrü en iyi şartlar altında ortalama 7 ile 10 sene olduğunu sektördeki bütün ustalar bilirler.

Bahçelievler Panjur Tamir Servisi

Bahçelievler Panjur, işinin uzmanı bir ekib ile sizlere kaliteli hizmet vermek için hazırdır. Her türlü arıza bildirimleriniz için lütfen 0534 312 5696 nolu danışma hattımızı arayınız.

Otomatik panjur motor arızaları kullanıma bağlı olarak arıza vermesi pek mümkün değildir. Motorlu panjur motorların termik denilen motoru aşırı ısınmalara karşı koruyan bir sistem mevcuttur. Motor ısındığında termik sistem devreye girerek motoru bloke eder ve soğuyana kadar çalışmaz. Bir diğer arıza sebebi, imalata bağlı termik sistemin devreye girmeyerek, yoğun çalışmadan ötürü motorun ısınarak yanmasıdır. Bahçelievler Panjur Servisi, panjur tamiri konusunda arıza yapan veya sıkışma, rüzgar çarpması, takılma sonucu kırılan yenilenmesi gereken panjurlarınızın tamir bakım onarımını garantili bir işçilikle yapmaktadır. Panjurlarınızın yenilenmesi gerektiğini düşünüyorsanız, firmamız manuel ve otomatik panjur modellerini ekonomik fiyatlarla sizlere sunmak için hazırdır.

Firmamız, otomatik, elektrikli, motorlu, kumandalı panjurlarınızın çalışmayan kırılan tüm aksamları garantili yedek parça ile yenilenerek tekrar çalışır duruma getirilerek sorunsuz şekilde kullanmanızı sağlar. İstanbul'da panjur servisi arayanların aklına gelen ilk firma olmamızın sebebi panjur tamirinde uygun fiyat, kaliteli malzeme ve garantili işçilik ile hizmet verdiğimiz içindir.

Bahçelievler Panjur Tamir Firması

Bahçelievler otomatik panjur servisi, konusunda uzman kadromuz ile arızalanan motoru ve alıcı beyni kumandası bozulan otomatik panjurlarınızın yenilenmesi konusunda garantili hizmet vermektedir. Hızlı servis hizmetimizden yararlanmak için lütfen arızanızın görünen nedenlerini belirtiniz.

İstanbul'da panjur sistemlerinin tamir ve montajını uzman elemanlarımızla kaliteli bir şekilde yapmaktayız. Kullanmış olduğunuz otomatik panjurlar zamanla oluşan yıpranmalar veya bazı kullanım hatalarından dolayı çeşitli arızalar çıkarabilmektedir. Menteşelerin bozulması en sık görülen problemlerden biridir. Bu tarz arızalar panjur ve kepenklerin açılıp kapanmasına engel olur. Kepenk motoru kullanım ömrünü bitirdikten sonra değişmesi gerekebilir. Sorunsuz çalışan ve uzun süre dayanan Garantili Panjur Tamiri yaptırmak istiyorsanız müşteri memnuniyetini ön planda tutan panjur tamir servisimizi arayın .

Bahçelievler ilçemizde hızlı ve güvenilir servis ustalarımızla bakım ve tamir işlerinizi doğru uygulamalar ile çözerek sağlıklı işler bir yapıya kavuşturuyoruz. Otomatik panjur sistemleri için bizlere hemen ulaşın. Bahçelievler panjur ustaları haftanın her günü sizlere panjur servisi, panjur İmalatı, otomatik panjur tamiri, otomatik kepenk tamiri, manuel panjur tamiri hizmeti sunmaktadır.

Bahçelievler panjur tamircileri olarak otomatik panjur ve otomatik kepenklerin montaj ve tamiri ile ilgili her konuda en kaliteli hizmeti verme konusunda iddialıyız. Kaliteli malzeme ve tecrübeli ustalarımızla panjur tamir işlerine hızlı bir şekilde müdahale etmekteyiz.

 • Bahçelievler Panjur Kasnağı Tamiri
 • Bahçelievler Panjur İpi Tamiri
 • Bahçelievler Panjur Motoru Tamiri
 • Bahçelievler Panjur alıcısı Tamiri
 • Bahçelievler Panjur Kumandası Tamiri

  Çınar Otomatik Kapı Servisi olarak otomatik kepenk ve panjur sektöründe uzmanlaşmış bir firmayız. Montajdan servis ve bakımına kadar her türlü hizmeti kusursuz bir şekilde veriyoruz. Panjur modellerimizi ve panjur fiyatlarını öğrenmek için servis telefonlarımızdan görüşme talep edebilirsiniz.

  Bahçelievler Profesyonel ve uzman ekibimiz ile sizlere kaliteli hizmet vaadetmektedir. Bilgi için lütfen 0534 312 5696 nolu danışma hattımızı arayınız.

  Uzman Ekip - Hızlı ve Geniş Servis Ağı - Uygun Fiyat - % 100 Müşteri Memnuniyeti