Zeytinburnu Panjur Tamir Servisi

Zeytinburnu Panjur, deneyimi elemanlarıyla panjur sistemleri tamirini yapmaktadır. İstanbul'da kaliteli malzeme donanımıyla garantili olarak sizlere hizmet vermektedir. Otomatik ve manuel panjurlarda arıza, bakım ve montajında her zaman hizmetinizdeyiz.

Motorlu panjur arızalarının neler olduğunu ve nereden kaynaklandığı hakkında çok sayıda sorular alıyoruz. Bilmenizi isteriz ki, otomatik motorlu panjur sistemleri, genel olarak üç nedene bağlı olarak arıza verir. Birincisi; kullanıcı hatalarına bağlı arızalar, ikincisi; hatalı montaj ve imalata bağlı arızalar, üçüncü ise uzun süre kullanım nedeniyle sistemin ömrünü tamamlıyor olması. Bir panjur motorun ömrü en iyi şartlar altında ortalama 7 ile 10 sene olduğunu söylemek isteriz.

Zeytinburnu Panjur, profesyonel ve uzman ekibi ile sizlere kaliteli hizmet vermek bilinci ile hareket etmektedir. Her türlü arıza bildirimleriniz için lütfen 0507 463 36 81 nolu danışma hattımızı arayınız.

Otomatik panjur motor arızaları kullanıma bağlı olarak arıza vermesi pek mümkün değildir. Motorlu panjur motorların termik denilen motoru aşırı ısınmalara karşı koruyan bir sistem mevcuttur. Motor ısındığında termik sistem devreye girerek motoru bloke eder ve soğuyana kadar çalışmaz. Bir diğer arıza sebebi, imalata bağlı termik sistemin devreye girmeyerek, yoğun çalışmadan ötürü motorun ısınarak yanmasıdır. Zeytinburnu Panjur Bakım Servisi, panjur tamiri konusunda arıza yapan veya sıkışma, rüzgar çarpması, takılma sonucu kırılan yenilenmesi gereken panjurlarınızın tamir bakım onarımını garantili yapmaktadır. Panjurlarınızın yenilenmesi gerektiğinde firmamız tüm panjur sistemlerinde uzman kadrosu ile garantili servis hizmeti sunmaktadır.

Firmamız, otomatik, elektrikli, motorlu, kumandalı panjurlarınızın çalışmayan kırılan tüm aksamları garantili yedek parça ile yenilenerek tekrar çalışır duruma getirilerek sorunsuz şekilde kullanmanızı sağlar. İstanbul'da panjur servisi arayanlara panjur tamirinde uygun fiyat, kaliteli malzeme ve garantili işçilik ile hizmet vermkteyiz.

Zeytinburnu Panjur Tamir Firması

Zeytinburnu otomatik panjur servisi, konusunda uzman kadromuz ile arızalanan motoru ve alıcı beyni kumandası bozulan otomatik panjurlarınızın yenilenmesi konusunda garantili hizmet vermektedir. Hızlı servis hizmetimizden yararlanmak için lütfen arızanızın görünen nedenlerini belirtiniz.

İstanbul'da panjur sistemlerinin tamir ve montajını uzman elemanlarımızla kaliteli bir şekilde yapmaktayız. Kullanmış olduğunuz otomatik panjurlar zamanla oluşan yıpranmalar veya bazı kullanım hatalarından dolayı çeşitli arızalar çıkarabilmektedir. Menteşelerin bozulması en sık görülen problemlerden biridir. Bu tarz arızalar panjur ve kepenklerin açılıp kapanmasına engel olur. Kepenk motoru kullanım ömrünü bitirdikten sonra değişmesi gerekebilir. Sorunsuz çalışan ve uzun süre dayanan Garantili Panjur Tamiri yaptırmak istiyorsanız müşteri memnuniyetini ön planda tutan panjur tamir servisimizi arayın .

Zeytinburnu ilçemizde hızlı ve güvenilir servis ustalarımızla bakım ve tamir işlerinizi doğru uygulamalar ile çözerek sağlıklı işler bir yapıya kavuşturuyoruz. Otomatik panjur sistemleri için bizlere hemen ulaşın. Zeytinburnu panjur ustaları haftanın her günü sizlere panjur servisi, panjur İmalatı, otomatik panjur tamiri, otomatik kepenk tamiri, manuel panjur tamiri hizmeti sunmaktadır.

Zeytinburnu panjurcu olarak otomatik panjur ve kepenk montaj ve tamiri ile ilgili her konuda en kaliteli hizmeti verme konusunda iddialıyız. Kaliteli malzeme ve tecrübeli ustalarımızla panjur tamir işlerine hızlı bir şekilde müdahale etmekteyiz.

 • Zeytinburnu Panjur Kasnağı Tamiri
 • Zeytinburnu Panjur İpi Tamiri
 • Zeytinburnu Panjur Motoru Tamiri
 • Zeytinburnu Panjur alıcısı Tamiri
 • Zeytinburnu Panjur Kumandası Tamiri

  Otomatik kepenk ve panjur sistemleri sektöründe uzmanlaşmış bir firmayız. Montajdan servis ve bakımına kadar her türlü hizmeti kusursuz bir şekilde veriyoruz.

  Profesyonel ve uzman ekibimiz ile Zeytinburnu'nda sizlere kaliteli hizmet veriyoruz. Bilgi için lütfen 0507 463 36 81 nolu danışma hattımızı arayınız.

  Uzman Ekip - Hızlı ve Geniş Servis Ağı - Uygun Fiyat - % 100 Müşteri Memnuniyeti