Otomatik Panjur Tamirinde Parça Garantili Servis

Otomatik Kapı Tamir Servisi, 10 yıldan daha fazla bir zamandan beri otomatik panjur imalatı, montajı ve tamiri yapan sektörün lider firmasıdır. Otomatik Panjur arızaları ile ilgili tüm problemlerinizi servis ustalarımız uygun fiyat avantajı ve hızlı servisle garantili olarak çözüme kavuşturur.

Panjur motoru arızasında panjurunuz yukarı doğru hareket etmediğinde, bunun tek sebebi lamelleri tutan çelik askılıkların kopması veya yerinden çıkmasından kaynaklanır. otomatikkapitamirustasi.com ustaları, motorlu panjurlardaki askılıkların kırılması veya yerinden çıkması nedeniyle oluşan arızalarda garantili işçilikle sizlere hizmet vermektedir.

Panjur motoru çalışmıyorsa İstanbul otomatik panjur servisi arızanın giderilmesinde hızlı ve garantili parça değişimi ile İstanbul geneline servis çıkarmaktadır. Panjur motorun yandığında firmamız arayabilir, teknik destek isteyebilirsiniz. Motorun çalışmaması elektriğe bağlı bir arızadan kaynaklanmış olabilir. Motorlu panjurun kumandasılı ise alıcının beyni karışmış olabilir, ya da kısa devre sonucu motor yanmış olabilir. Her marka ve model sorunlarınızda panjur tamir merkezimizi arayabilir, teknik destek alabilirsiniz veya arızanızın çözülmesi için teknik servis talebinde bulunabilirsiniz. En yakın süre içerisinde panjur servis ekibimiz gelerek sorununuzu çözecektir.

Motorlu panjur sistemlerinin en pahalı parçası motorudur. Çünkü işlemin en çoğunu yapan bu parçadır. Motorunuz yandığında veya arızalandığında değiştirmek istediğinizde panjur tamir merkezimizi arayabilir, teknik destek alabilirsiniz veya arızanızın çözülmesi için teknik servis talebinde bulunabilirsiniz. En yakın süre içerisinde panjur servis ekibimiz gelerek sorununuzu çözecektir. İstanbul panjur tamir servisi olarak arızanın neden verdiğini tespit ederek problemlerinize kalıcı çözüm sunar.

Motorlu panjur tamirinde yaptığımız uygulamalar

 • Uzaktan kumandalı panjur tamiri
 • El ile kumandalı panjur tamiri
 • Çelik askı değişimi
 • Motor değişimi
 • Paletlerin değişimi
 • Genel bakım ve yağlama hizmeti

  Kullanmış olduğunuz manuel veya otomatik panjurlarda oluşan her tür arızalarda servis talep edebilirsiniz. Firmamız yukarıda sunduğumuz uygulamalarda sizlere en hızlı ve işçilik garantili çözümler sunmak için hazırdır. Servis telefonlarımız sizlere hizmete hazırdır.

  Otomatik panjur ve kepenk tamiri alanında geniş referanslara sahip deneyimli firmayız

 • Adresimiz

  İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakası Servis
  0534 312 56 96
  info@otomatikkapitamirustasi.com
  cinarotomatikkapi@gmail.com

  Whatsap Hattı

  Search