Alüminyum Fotoselli Kapı Tamiri

Alüminyum Fotoselli Otomatik Kapı tamiri

Alüminyum fotoselli kapı sistemleri çok fazla amaçla kullanılmaktadır. İstanbulun her yerinde site, apartman, alışveriş merkezlerinde, park, bahçelerde, villalarda, sanayide, otellerde, hastanelerde, üniversiteler, fabrikalar, modern binalarda hemen hemen aklınızın alabileceği her yerde kullanıldığını görmek mümkündür.

Fotoselli kayar kapı sistemleri iç ortam uygulaması ve dış ortam uygulaması olarak sistemde kullanılacak malzemeler farklıdır. Fotoselli kayar kapı sistemleri giriş ve çıkışlar için uygun çözümlerdir. Hızlı açılış özelliği ile zaman kaybını asgari düzeye indirmektedir. Bu nedenle son dönemde kentsel dönüşüm ile yapılan binalarda da yaygın olarak kullanılmaktadır.

Alüminyum Fotoselli Otomatik Kapı Tamir Servisi

Tamir ekibimiz tarafından verilecek her türlü Fotoselli Kapı Tamiri hizmeti kapılarınızdaki oluşan hasara, gereken bakıma veya değişecek malzemeye göre değişiklik göstermektedir. Bakım talebi ile firmamızdan istediğiniz yere gönderilecek olan çalışma arkadaşlarımız hasarın veya onarımını ivedilikle tespit ederek bununla ilgili çözüm önerilerini sizinle paylaşacaktır. Fotoselli kapı sistemleri ile ilgili teknolojik gelişmeleri ve güvenlik sistemlerini takip eden alanında tecrübeli ve uzman kadromuzun en temel misyonu Fotoselli Kapı Tamiri ve güvenlik önlemleri hakkında oldukça pratik ve kalıcı çözümler üretmektedir. Fotoselli sistemlerde kayar kapılar otomatik algılayıcıya sahiptir. Kullanım özelliğine göre müşterilerimize farklı alternatiflerde otomatik kapı sistemleri sunmaktayız.

Otomatik Kapı Tamir Ustası sitesi aracılığıyla bizlere ulaştığınızda ücretsiz keşif ile sizlere montaj, tamir ve bakım hizmetlerimiz ile ilgili bilgilendirme yapılacaktır.

Adresimiz

İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakası Servis
0534 312 56 96
info@otomatikkapitamirustasi.com
cinarotomatikkapi@gmail.com

Whatsap Hattı

Search