Seyitnizam Otomatik Kapı Servisi

Çınar Otomatik Kapı Sistemleri, İstanbul'da tüm ilçelere hızlı servis hizmeti vermektedir. Elektrikli Otomatik kapı tamirinde hızlı kalıcı çözüm üreten güvenilir bir firmadır. Gerekli teknik bilgiye sahip olan firma çalışanları fotoselli kapı sistemlerinin marka bazında yedek parça garantili hizmet vermektedir.

Firmamız otomatik kapı sektöründe yıllarca hizmet vermiş deneyimli bir kadroya sahiptir. Bu deneyim ve bilgi birikimiyle Zeytinburnu'nda otomatik kapı uygulamalarında imalat, montaj ve tamir işlerinde bir çok başarılı projeye imza atmıştır.

Seyitnizam Otomatik Kapı Tamiri

Otomatik kapı kullanılan bina ve diğer yapılar çok daha gösterişli ve lüks bir mekân oluşturuyor. Temiz ve kullanışlı bir yapı oluşturan bu kapılar, sensör mekanizmasıyla çalışıyor. Ancak sürekli olarak kullanılıyor olması arıza çıkarmasına ve zaman zaman tamire ihtiyaç duymasına sebep oluyor.

Seyitnizam otomatik kapı tamir firmamız, Zeytinburnu ilçesinde kullanım sağladığınız ve arıza çıkaran otomatik kapıların tamir işlemini yapıyor. Yana kayar kapılarda oluşan arızaları, alüminyum fotoselli kapılarda meydana gelen arızaları, seksiyonel kapılarda oluşan tüm arızaları gidermekteyiz. Firmamıza Seyitnizam otomatik kapı tamiri hizmeti almak için ulaşabilirsiniz.

Seyitnizam Otomatik Kapı Tamirinde Kaliteli Hizmet

Otomatik kapılarda ortaya çıkan arızalar acilen tamirat gerektirir. Mekânların güvenliğinin sağlanması için bu şarttır. Firmamız bu anlamda en kaliteli hizmeti sunmakta ve Seyitnizam Otomatik Kapı Servisi, hizmetlerinde en uygun fiyatı vermektedir. Otomatik giriş kapısı bulunan her türlü mekânınız için firmamızdan en güvenilir ve sorunsuz hizmeti alabilirsiniz. Otomatik kapı tamir hizmetlerimizin yanı sıra otomatik kepenk ve panjur hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz. 

Adresimiz

İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakası Servis
0534 312 56 96
info@otomatikkapitamirustasi.com
cinarotomatikkapi@gmail.com

Whatsap Hattı

Search