Veliefendi Otomatik Kapı Servisi

Çınar Otomatik Kapı Sistemleri, İstanbul'da tün ilçelere hızlı servis hizmeti vermektedir. Elektrikli Otomatik kapı tamirinde hızlı kalıcı çözüm üreten güvenilir bir firmadır. Gerekli teknik bilgiye sahip olan firma çalışanları fotoselli kapı sistemlerinin marka bazında yedek parça garantili hizmet vermektedir.

Veliefendi Otomatik Kapı Tamiri

Firmamız otomatik kapı sektöründe yıllarca hizmet vermiş deneyimli bir kadroya sahiptir. Bu deneyim ve bilgi birikimiyle Zeytinburnu'nda otomatik kapı uygulamalarında imalat, montaj ve tamir işlerinde bir çok başarılı projeye imza atmıştır.

Otomatik kapılar şehir yaşamını oldukça kolaylaştıran unsurlardır. Veli Efendi otomatik kapı tamiri hizmetimiz sayesinde arızalanan otomatik kapılarınızın onarımını kolayca sağlayabilirsiniz. Teknik anlamda tüm otomatik kapıları onarabilir ve bakımlarını yapabiliriz. Böylece otomatik kapınız ilk günkü gibi sorunsuz bir şekilde çalışmaya başlayacaktır.

Otomatik Kapı Arızaları

Otomatik kapılar farklı alanlarda kullanılır. İş yerleri, siteler, holdingler, oteller bunlardan bazılarıdır. Bir makineye bağlı olarak çalıştıkları için zaman zaman beklenmeyen arızalar meydana gelebilir. Bu arızalar için Veli Efendi otomatik kapı tamiri hizmeti veren firmamıza ulaşabilirsiniz. Otomatik kapıların tutukluk yapmaması ve algılamasının hızlı olması önemlidir. Eğer bu özelliklerinde aksaklık oluyorsa, mevcut arızalarının çözümü için firmamıza danışılabilir.

Veliefendi Otomatik Kapı Tamiri Nasıl Yapılır?

Veliefendi Seksiyonel Kapı Tamiri yapan firmamız tüm aksaklıklar için sizlere destek olmaya ve hizmet sunmaya devam eder. Tüm otomatik kapıların arızaları hızlı bir şekilde tespit edilir. Sonrasında ise arızanın onarımı için gerekli olan işlemlere geçilir. Böylece otomatik kapınız sorunsuz olarak çalışmaya devam eder.

Adresimiz

İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakası Servis
0534 312 56 96
info@otomatikkapitamirustasi.com
cinarotomatikkapi@gmail.com

Whatsap Hattı

Search