Soğanlık Otomatik Kapı Servisi

Soğanlık Otomatik Kapı Tamiri

Soğanlık Otomatik Kapı Tamiri, kapı tamirinde kurumsal hizmet veren işletmelerin başında gelmektedir. Otomatik kapı tamirinde deneyimli firmalardan hizmet alınması son derece önem taşımaktadır. Kayan kapı sistemleri iç mekân kapılarda en çok tercih edilen tasarımlardır. Hareket sensörlü kapılar da kullanımı son derece rahat olan kapılardır. Son dönemlerde otomatik kapıların çok fazla talep gördüğü bir gerçektir.

Camlı ve şeffaf kapı tasarımları da son zamanlarda öne çıkan kapı modelleri içerisindedir. Firmamız her türlü otomatik kapı tasarımı ve tamirini yapan firmaların başında gelmektedir. Günün her saati müşteri temsilcilerimizle iletişime geçilebilir. Arıza halinde en kısa sürede teknik servis ekibimiz ilgili yere gelecektir.

Soğanlık Otomatik Kapı Tamiri ile Güvenilir Hizmet

Kartal ilçemizde en güvenilir Otomatik Kapı Tamiri, sektörde güvenilir hizmet sunan firmalardandır. Kapı montaj ve tamirinde yedek parça değişiminde orijinal parçalar takılmaktadır. En kısa sürede ve en güvenilir hizmet, firmamız tarafından verilmektedir. Güler yüzlü hizmet önem verilen konuların başında gelmektedir. Kurumsal hizmet almak isteyenler için Soğanlık Otomatik Kapı Tamiri güvenilir hizmet sunacaktır.

Otomatik fotoselli kapılar günümüzde daha çok tercih edilen kapı sistemlerinden biridir. Hastane, Cafeterya, Marketler, Plazalar, Büyük işhanları ve Fabrikalar hem işlerinin daha hızlı olması için hem de uğraşmamak için teknolojiye ayak uydurarak otomatik kapı sistemlerini tercih etmektedir.

Otomatik kapı denilince tabiki aklımıza direk kapı olarak gelmemeli ;

 • Bariyer sistemleri,
 • Teleskopik kapı,
 • Doksan derece açılır kapı sistemleri,
 • Kepenk sistemleri,
 • Panjur sistemleri,
 • Bahçe kapı motorları,
 • Hidrolikli cam kapı,
 • Seksiyonel kapı,

  Döner kapı sistemleri ve otomatik garaj kapılarını otomatik fotoselli kapı içinde toplayabiliriz.

  Otomatik kapı sistemleri günümüzün dünya genelinde yaygın olan covid 19 hastalığında da çok önemli bir yer tutmaktadır. Temassız otomatik girişler hastalığın daha az bulaş olmasını sağlamaktadır. Diğer yandan müşterinin isteğine göre el sensörlü, radarlı, şifreli geçiş, el okumalı geçiş ve kart okumalı geçiş sistemleri mevcut olup müşterinin isteğine ve talebine göre uygulanmaktadır .

  Yana kayar kapılar bahçe kapısı diye de adlandırılabilir fotoselli özelliğiyle arada araç sıkışmasını ve yaya sıkışmasını önleyici gözler sayesinde giriş çıkış çok güvenli bir şekilde yapılır.

  Ayrıca otomatik kapı malzemelerini sıralamak gerekirse; işlemci (ana kart), motor, radar ve kumanda ana malzemeleridir. Otomatik kapı servisinde marka bağımsız çalışmaktayız ve bilinen bütün markaların otomatik kapı servislerini üstlenmiş bulunmaktayız.

  Otomatik kapı tamirinde servis verdiğimiz markalar; Gülsan, Dorma, Scroll, tronco, interax, geze, nice, somfi, mosel, ditec, manusa, cuppon, BFT, Argedoor.

  Firmamız İstanbul’da bütün ilçe ve semtlere otomatik kapı, seksiyonel kapı, elektrikli kapı, motorlu kapı tamirinde garantili hizmet vermektedir.;

  Otomatik Kapıda Servis Verdiğimiz İstanbul Semtleri: Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli,Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu

  Çınar Otomatik Kapı Sistemleri bahçe kapı motorları arızaları tamirinde yılların tecrübesi ile teknik bilgi ile garantili tamir ve değişim yapmaktadır.

  Firmamız otomatik kapı servisi, fotoselli kapı servisi, yana kayar kapı servisi ve otomatik kepenk imalatı ve yaygın ağıyla 7/24 ücretsiz keşif ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir

 • Adresimiz

  İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakası Servis
  0534 312 56 96
  info@otomatikkapitamirustasi.com
  cinarotomatikkapi@gmail.com

  Whatsap Hattı

  Search