Parseller Otomatik Kapı Servisi

Parseller Otomatik Kapı Tamiri

Teknolojik gelişmelerden etkilenen sektörlerden biri de inşaat sektörleridir. Yeni binalardaki yapılarda kapılar genellikle otomatik kapılardan oluşuyor. Yana kayar ve fotoselli kapılar işlevsel olduğu kadar son derece estetik bir duruşa da sahiptir. Ancak gün içinde defalarca açılıp kapanmak zorunda kalan bu kapılar zaman zaman arıza çıkarabiliyor. Parseller otomatik kapı tamir servisi firmamız bu anlamda en kaliteli hizmeti sunuyor. Özel cihaz ve ekipmanlarımız ile kapılarınızda oluşan her türlü arızayı kısa sürede çözüme ulaştırmaktayız. Bizlere ulaşarak Parseller otomatik kapı tamiri hizmeti alabilirsiniz.

Bağcılar Parseller Otomatik Kapı ve Kepenk Tamircisi

Alışveriş merkezleri, otel, holding ve hastanelerde sıklıkla tercih edilen otomatik kapılar açılır kapanır özelliği sayesinde kızaklar üzerinde yıpranırlar. Yapısındaki sensörler her canlı algıda açılıp kapandığı için hep sistem, hem de malzeme olarak arıza verebilir. Komplike bir yapıya sahip seksiyonel otomatik kapılarda oluşan arızaları tamir ederek sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktayız. Bağcılar ilçemizin Parseller semti otomatik kapı tamiri hizmetlerimizden yararlanmak için bizlere ulaşabilirsiniz. Otomatik kapı, yana kayar kapı, dönmeli kapı, fotoselli kapı ve pencere panjur ve otomatik kepenk arızalarınızı en nitelikli hizmet ve en uygun fiyatlarla tamir etmekteyiz. Firmamıza  ulaşarak otomatik kapı, panjur ve kepenk arızaları için hizmet alabilirsiniz.

bağcılar otomatik kapı tamiri

İstanbul'da tüm ilçelere servisi bulunan güvenilir otomatik kapı tamir ekibiyiz. Bağcılar ilçemizde arızalanan otomatik kapı arızaları için 0534 312 56 96 telefonumuzdan bize hızlıca ulaşabilirsiniz

Adresimiz

İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakası Servis
0534 312 56 96
info@otomatikkapitamirustasi.com
cinarotomatikkapi@gmail.com

Whatsap Hattı

Search