Beyoğlu Otomatik Kapı Tamiri

Beyoğlu Otomatik Kapı Tamiri, tüm otomatik kapı markalarının tamirini yapmaktayız. Alanında Uzman Ekibimizle 7 / 24 Otomatik Kapı Servisi Vermekteyiz. Firmamız imalat, montaj, revizyon, tadilat, satış sonrası arızalanan otomatik kapıların tamir bakım onarımı için servis hizmeti vermektedir. Müşteri Memnuniyetini birincil öncelik kabul eden firmamız işini seven teknik bir ekiple hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Bakım ve onarım görmesi gereken yanakayar otomatik kapılarınızı konusunda uzman ustalarımızla yerinde onarıp hizmete alıyoruz.

Beyoğlu Otomatik Kapı Tamiri, Beyoğlu Otomatik Kapı Servisi, Beyoğlu Hastane Kapı Tamiri, Beyoğlu Ameliyathane Kapı Tamiri, Beyoğlu Fotoselli Kapı Tamiri, Beyoğlu Otomatik Cam Kapı Tamiri, Beyoğlu Otomatik Kapı Yedek Parçaları, Beyoğlu Otomatik Kapı Montajı, Beyoğlu Otomatik Kapı Sistemleri ile tüm Beyoğlu genelinde hizmetinizdeyiz.

Sıklıkla arıza veren otomatik kapılardaki fotosel kart tamiri, ana kart tamiri, trafo tamiri, motor, kayış, dişli tamiri firmamızın garantili işçiliğiyle tamir edilmektedir. Tamir olmayacak kadar zarar görmüş otomatik kapı mekanizmaları yenisi ile değiştirilmektedir.

Başlıca servis verdiğimiz otomatik kapı sistemleri; otomatik hastane kapıları, otomatik ameliyathane kapıları, fotoselli kapılar, otomatik cam kapılar, otomatik avm kapıları, otomatik mağaza kapıları, otomatik restorant kapıları, otomatik pastahane kapıları, radarlı kapılar, sensörlü kapılar ile her marka kapıların tamir servis ve yedek parçaları ile otomatik kapı servis hizmeti vermekteyiz. Sistemlerimiz ve yedek parçalarımız garantili olup 7 / 24 nöbetçi servisimiz mevcuttur.

Beyoğlu hizmet verdiğimiz semtler ve mahalleler; Fındıklı, Galata, Galatasaray, Hacıhüsrev, Hasköy, Kabataş, Karaköy, Kasımpaşa, Şişhane, Taksim, Tepebaşı, Tarlabaşı, Tophane, Dolapdere. www.otomatikkapitamirustasi.com Beyoğlulu firmalara garantili servis vermekten mutlululuk duyar.

Kaliteli servis işçiliğimiz ve ucuz uygun ekonomik fiyatlarımız için bizi arayınız.

Adresimiz

İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakası Servis
0534 312 56 96
info@otomatikkapitamirustasi.com
cinarotomatikkapi@gmail.com

Whatsap Hattı

Search