Garaj Kapısı Sistemleri

Seksiyonel otomatik kapı ve kepenk sistemleri modern şehir hayatında hızla yayılmaktadır. Yeni çıkan kanunlarla çok katlı binalarda otopark zorunlu hale getirilmiştir. Bu nedenle İstanbulun bütün ilçelerinde uzaktan kumandalı veya fotoselli otomatik sistemle çalışan garaj kapıları yaygınlaşmıştır. Seksiyonel garaj kapıları müstakil binalarda olduğu gibi bina ve sitelerin kapalı garajlarında tercih edilen sistemlerin başında gelir.

Seksiyonel dekoratif garaj kapıları her türlü doğa koşulundan korurken aynı zamanda her türlü hırsızlığa karşı da güvenliğini sağlar. Fabrikalarda, işyerlerinde, ev ve sitelerinde uzaktan kumandalı olarak kullanılabilen, dış etkenlere karşı koruma sağlayan, güvenlik, yalıtım ve kullananlar açısından emniyetli ve uzun ömürlü kapılardır.

Dekoratif göbek ve oval veya dikdörtgen camlı modeller vardır. Ayrıca Personel kapısı ilave edilebilmektedir. Seksiyonel garaj kapısı tavan yüksekliği ile kapı üst kotu arasında boşluğu en uygun şekilde kullanmak suretiyle ray içinde kayarak çalışır. Seksiyonel dekoratif garaj kapılarının panelleri, parmak korumalı gövde yapısına sahip dekoratif göbekli panellerden oluşur ve isteğe göre paneller üzerine tek ya da çift cidarlı dekoratif pencere uygulanabilir.

Otomatik Kapı Tamir Ustası Ekibi, İstanbulun tüm ilçelerinde otomatik garaj kapıları imalatı, montajı ve tamirini parça garantili yapmaktadır. Her tür arızalara mobil ekibimizle müdahale ederek sistemi tekrar işler hale getiriyoruz.

Otomatik Garaj Kapısı Sistemleri

Adresimiz

İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakası Servis
0534 312 56 96
info@otomatikkapitamirustasi.com
cinarotomatikkapi@gmail.com

Whatsap Hattı

Search