İstanbul Otomatik Kapı Tamiri

Ülkemizdeki metropol şehirlerden biri ve en büyüğü olan İstanbul'da 0tomatik fotoselli kapılar yaygın olarak kullanılmaktadır. Fotoselli Kapılar, kullanımı kolay olmaı yanında işyerinin güvenliği ve dış ortama izolasyonu açısından da çok tercih edilmektedir. Fotoselli Kapı sistemleri, mağaza ve bina giriş ve çıkışlarında emniyetli bir şekilde giriş çıkışların kontrol altına alınmasına yarayan güvenli giriş sistemleridir.

İstanbul ilçelerindeki işyeri, otel, mağaza, hastane, kamu binaları girişi gibi kullanım alanlarında kurduğumuz veya montajını yaptığımız Fotoselli Kapı, radarlı kapı, teleskopik kapı, döner kapılardır.

Çınar Otomasyon'un web sitesi olan Otomatik Kapı Tamir Ustası aracılığıyla her türlü otomatik kapı tamir bakım onarım servisi için bizi arayınız. Ayrıca Fotoselli Kapı, otomatik kapı satışımız mevcut olup satış sonrası montaj ve servis hizmeti veriyoruz. Gezici Mobil Servis Araçlarımızla İstanbul esnafının, işverenlerinin ve yöneticilerinin hizmetindeyiz.

İstanbul'da Otomatik Kapı Tamiri Servisi

İstanbul Otomatik Kapı Tamiri Ustası, Kâğıthane, Beyoğlu, Beşiktaş, Sarıyer, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Şişli, Sultangazi, Zeytinburnu, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beylikdüzü, Büyükçekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Güngören, Arnavutköy, Avcılar, Küçükçekmece, Silivri, Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kartal, Kadıköy, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar ilçelerinde tamir - bakım - montaj hizmetini garantili işçilikle hizmet verdiği ilçelerdir.

Bahçelievler'deki koordinasyon merkezimizden İstanbulun tüm semtlerine, mahalelerine, köylerine Otomatik Fotoselli Kapı tamiri servisi hizmeti vermekte olup iş yerlerinizde ekmek fırını, pastaneler, hastaneler, fabrika, beyaz eşya, kuruyemişçi, şarkuteri, giriş çıkış kapılarında kullandığınız Fotoselli Kapı sisteminin sağlıklı sorunsuz düzenli çalışmasını sağlayacak bir ekiple hizmet vermekteyiz. Sorununuz otomatik kapı ise dert etmeyin, sizlerin ve müşterilerinizin rahat, konforlu bir giriş çıkış için fotoselli kapı bakımı - onarımı için firmamız tamir servislerinden yararlanabilirsiniz.

Adresimiz

İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakası Servis
0534 312 56 96
info@otomatikkapitamirustasi.com
cinarotomatikkapi@gmail.com

Whatsap Hattı

Search