Eyüp Otomatik Kapı Tamiri

Firmamız deneyimli otomatik kapı tamir ustalarından oluşmuş bir ekip ile hizmet vermektedir. Hadi Usta yönetiminde birbirinden değerli teknik bilgi ile donanmış ekibimiz İstanbul Eyüp ilçesinde parça garantili otomatik kapı tamir bakım hizmeti vermektedir.

Eyüp Otomatik Kapı Tamir Servisi; İstanbul'daki tüm ilçelerde hızlı servis hizmeti götürmek için gayret göstermektedir. İlçemizde otomatik kapı tamir ustası arayışlarınıza çözüm bulacağınız bir firmayız. Sensörlü kapı tamiri işini en iyi biz uygulamaktayız. Yıllardır teknik bilgiye sahip olmanın yanında tüm otomatik kapı sistemlerinin bütün markaların anakart, trafo, yedek parça bazında tamir bakım ve onarımı referansına sahibiz.

Kumandalı cam kapı tamir servisi konusunda uzman bir kadro ile uygulamalar yapmaktayız, Yetkili servis sertifikalı elemanlarımız, fotoselli kapı, otomatik cam kapı, seksiyonel kapı, endüstriyel kapı, bahçe kapısı, bariyer otopark giriş sistemleri her marka ve modelin garantili yedek parça çeşidi ile çözümler sunmaktadır. Firmamız sizlerden gelen talep doğrultusunda arızalanan otomatik kapıların tamiri için en yakın gezici servis ekibimizi adresinize yönlendirerek çözümler sunar. Arızanın giderilmesinde kullanılacak parça ve tamir ücretini fiyatlandırıp sizin için uygun fiyata bakım onarımı tamirini yaparak otomatik kapınızı ilk günkü gibi çalışır vaziyette teslim eder.

Eyüp Otomatik Kapı Tamiri, Tüm Otomatik Kapı Markalarının Tamirini Yapmaktayız. Alanında Uzman Ekibimizle 7 / 24 Otomatik Kapı Servisi Vermekteyiz. Otomatik Kapı Tamiri, Otomatik Kapı Servisi, Hastane Kapı Tamiri, Ameliyathane Kapı Tamiri, Fotoselli Kapı Tamiri, Otomatik Cam Kapı Tamiri, Eyüp Otomatik Kapı Yedek Parçaları, Eyüp Otomatik Kapı Montajı, Eyüp Otomatik Kapı Sistemleri ile tüm Eyüp genelinde hizmetinizdeyiz.

Eyüp Otomatik Kapı Servisi

Çınar Otomatik Kapı Sistemleri servis verdiği otomatik kapı sistemleri; otomatik hastane kapıları, otomatik ameliyathane kapıları, fotoselli kapılar, otomatik cam kapılar, otomatik AVM kapıları, otomatik mağaza kapıları, otomatik restorant kapıları, otomatik pastahane kapıları, radarlı kapılar, sensörlü kapılar.

Her marka kapıların tamir servis ve yedek parçaları ile otomatik kapı servis hizmeti için bizi arayın. Sistemlerimiz ve yedek parçalarımız garantili olup 7 / 24 nöbetçi servisimiz mevcuttur.

www.otomatikkapitamirustasi.com imalat, montaj, revizyon, tadilat, satış sonrası arızalanan otomatik kapıların tamir bakım onarımı için servis hizmeti vermektedir, Müşteri Memnuniyetini birincil öncelik kabul eden firmamız işini seven teknik bir ekiple hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Bakım ve onarım görmesi gereken yanakayar otomatik kapılarınızı konusunda uzman ustalarımızla yerinde onarıp hizmete alıyoruz.

Sıklıkla arıza veren otomatik kapılardaki fotosel kart tamiri, ana kart tamiri, trafo tamiri, motor, kayış, dişli tamiri firmamızın garantili işçiliğiyle tamir edilmektedir. Tamir olmayacak kadar zarar görmüş otomatik kapı mekanizmaları yenisi ile değiştirilmektedir.

Eyüp Otomatik kapı sistemleri, yılların tecrübesi ile hızlı bir şekilde varolan arızalara müdahale ederek işlerlik kazandırmaktadır.

Eyüp Otomatik Kapı Tamir Servisi

İstanbul bütün ilçelerine servis hizmeti sunan firmamız otomatik kapı tamir servisi bakım onarımını yapmaktadır. Hizmet alanlarımız, otomatik garaj kapısı, fotoselli kapı, seksiyonel kapı, otomatik bahçe kapısı, otomatik bariyer ve otomatik kepenk sistemleridir. Her tipte otomatik kapılarınızın arıza onarımını ve rutin bakımlarını titizlikle yapmaktayız.

Eyüp Otomatik Kapı Yetkili Servisi sertifikalı ustalarıyla her marka, çeşitli modellerin garantili yedek parça ve aksesuarları ile çözümler sunmaktadır. Sektördeki gelişmeleri yakından takip eden firmamız sizlerden gelen talep doğrultusunda otomatik kapı arızalarında sizlere en yakın gezici servis ekibimizi ve ustalarımızı adresinize yönlendirerek hızlı kesin çözümler sunmaktadır.

Eyüp hizmet verdiğimiz semtler ve mahalleler; Güzeltepe, Göktürk, Mithatpaşa, Mimarsinan Mahallesi, Alibeyköy, Odayeri, Silahtarağa, Sakarya Mahallesi, Topçular, Yeşilpınar, Rami, Nişancı, Esntepe, düğmeciler Mahallesi, Çırçır Mahallesi, akşemsettin, Akpınar Mahallesi

Kaliteli servis işçiliğimiz ve ucuz uygun ekonomik fiyatlarımız için bizi arayınız.

Adresimiz

İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakası Servis
0534 312 56 96
info@otomatikkapitamirustasi.com
cinarotomatikkapi@gmail.com

Whatsap Hattı

Search